fbpx
Tavsiye

SOOP Baby Sabun Bazlı Yüzey Temizleyici

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

İnterneti iyi kullandığınız takdirde faydalandığımız her şey için ”iyi ki” diyebilirsiniz. Çünkü size sunulan hazır tanıtımların aksine, doğru bilgiye ulaşmak sizin elinizde.

Bugün tam da bu cümlenin ispatını yapan bir ürünle karşı karşıyayız. Soop Baby Sabun Bazlı Yüzey Temizleyici. Emekleme dönemine geçtiği an bebeğiniz için en endişe ettiğimiz şey emeklediği yüzeyin temizliğinden çok maalesef yüzeye uyguladığımız kimyasallara maruz kalan bebeğimiz olmaya başladı ekranlarda reklamları dönen kimyasal deposu ürünleri gördükten sonra. Tek tek ürünleri inceledikçe bu endişe de artmaya devam ediyordu ki yolumuz bu ürün ile kesişti.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Aslında markayı öğrendikten sonra içiniz doğal olarak rahatlamaya başlıyor. Çünkü maalesef formüllerin gizliliği sebebiyle resmi gazetedeki formülün gizlenebilir olmasını markalar biraz kendi taraflarına çevirirken, Soop bunun aksine ürüne ait alerjen testleri dahil tüm testleri, ürünün içeriğini açıkça sizlerin ulaşabileceği şekilde paylaşıyor.

Ürün etiketini ve içeriklerini incelediğimizde;

  • Petrokimya türevi hiçbir bileşen içermiyor.
  • Petrokimyasal bileşen içermiyor deyip de şaibeli bileşenleri ilave etmemişler. Mesela SLES ve SLS içermiyor.
  • O bildiğimiz keskin kokunun sahibi olan Klor tabii ki yer almıyor.
  • Boyar madde içermiyor.
  • Ürünün bileşeni bitkisel yağlar ve sabun.
  • Ayrıca hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde test yapılmıyor.
  • Ve doğada tam olarak çözünebilir.

İşin özü;

Söz konusu bebeklerimizin sağlığı olunca hepimiz artık doğal ne demek, neden doğalı arıyoruz bunun cevabını kolaylıkla verebiliyoruz. Ve kolayca ulaşılabilir üstelik %100 yerli markalar bizlere bunu sunabiliyorken bizlerin tek yapması gereken bizlere sunulana ilave daha doğal bu ürünlere nasıl ulaşabileceğimizi bulmak, bulunca paylaşmak. Bizim de tek yaptığımız bu…

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

Yorum Yaz