fbpx
Bebek Şampuanı

Organicare Bebek Şampuanı | İnceleme

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bebek şampuanları konusunda piyasa farklı marka ve farklı içerikler ile dolu. Bazıları doğallığı bazıları ise organikliği ile öne çıkıyor. Fakat artık öğrendik ki ; organik sertifikalı ürün içerikleri dahi izin verilen doğrultuda organik olmayan bileşenler içerebiliyor.

Ürünün içeriğini değerlendirmeden önce üzerinde durdukları, sosyal medya ve haber kanallarından duyurdukları %100 organik iddiasına değinelim.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Ürün bileşenlerini değerlendirdiğimizde benzyl alcohol gibi bir bileşenin organik olmadığını görüyoruz. Yani %100 organik içerikli bir ürün değil. Ve şöyle ki bahsettiğimiz benzyl alcohol faydalandığımız kaynaklarda 10 üzerinden 5 gibi yüksek bir not alarak orta tehlikeli bileşenler sınıfında yer alıyor.

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

Yorum Yaz