fbpx
Tavsiye

Dezenfektanlı Mevlüt Kolonyası Tavsiyesi

Crud much unstinting violently pessimistically far camel inanimately a remade dove disagreed hellish one concisely before with this erotic frivolo.
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bir kolonya ancak bu kadar ses getirebilirdi. 😊 mesajlara cevap veremeyince gönderi hazırlamak şart oldu😊.

Bizim junior 8.11 doğumlu tam kış dönemi mikropların virüslerin ortalıkta cirit attığı dönem doğdu 😊.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Yoğunbakım sürecinde doktorumuz özellikle ilk 40 gün eve kimseyi almayın yine gelmeyin buraya deyince biz 40 güne kadar misafir kabul etmedik. Evet bunu insanlara anlatmak zor “bi tek senin çocuğun mu var” “görmemişin çocuğu olmuş” gibi davranıyolar ama emin olun hiç biri sizin çocuğunuzdan daha değerli olmayacak😇 .

Ben çok temiz bi işte çalışmadığım için bu dezenfektanı sürekli kullanmaya başlanıştım juniordan sonra😊 40 mevlüdüne bi kaç gün kala aklıma bu fikir geldi veeeee sonuç mükemmel 😊 Hem gelen misafirinize “mikrop” muamelesi yapmıyosunuz hem de içiniz rahat ediyor😂😂.

Tarifini veriyorum (gönderiyi beğenmeden kaydedenler size sesleniyorum biraz ayıp oluyor ama 😂😂) 📌 Medikal ürün satılan dükkanlardan( hastane çevrelerinde çok oluyor) “sıvı el dezenfektanı” 1 litrelik bidonda oluyor 2. , 3. Çocuğa da yeter 😊😊.

📌 evdeki herhangi bi kolonya. Meyve kokulu olanlar dezenfektanın sert kokusunu da alıyor. .

✏️ iki ürünü bi kolonya şişesinin içinde yarıyarıya katıştırın. Oldu bitti 😊😊😊 .

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

2 Yorum

  1. Tuğba TUNÇ DEMİR Cevap Ver

    Ben de sizin gibi çözümler üretmiştim kendimce doğumdan önce almıştım bu ürünü. Fakat şimdi acaba bu kadar ince düşünerek çocuğuma iyilik yapmıyor olabilir miyim diye düşündüm. Sürekli aman o mikroplu bu dokunmasın hiçbirşeye dokunmasına vardım. Ama asıl hayat hiç böyle değil. Gerçeklerle karşılaştığında bertaraf edemeyecek. Yanlış mı düşünüyorum sizce ?

  2. Yoğun bakım macerası atlatmış 40 günlük bebek için gayet faydalı ve şık bir çözüm. Elbette ömür boyu her mikroptan sakınamazsınız, sakınsanız da bu kez allerjiden kurtulamazsınız ama hassas dönemlerde hassas davranmakta fayda var.

Yorum Yaz