fbpx
Tavsiye

Hakkımızda Çıkan Hakaret Dolu İthamlar Hakkındaki İlk ve Son Yazımızdır

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bizler enerjimizi ve bilgimizi hiçbir dış şiddete alet etmeden sizlerle paylaşmaya devam ederken malesef karşılaştığımız tepkiler artık terbiye sınırlarını zorlar çinsten olmaya başladı.

Bizler @mboailesi olarak çocuklarımızı yetiştirdiğimiz bu süreçte daha doğal, daha katkısız, daha kimyasalsız bebek ve çocuk ürünleri arayışındayken elbette ki sadece mama, sadece şampuan ve sadece oto koltuğu arayışında olmamız beklenemezdi.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Bizler bir bebeğin neye ihtiyacı olacaksa o ürünleri; marka, tip,cins, menşei ayırt etmeden , ”ebeveyn gözüyle” inceleme hedefinde olduk.

Fakat bu süreçte gerek yükselişimizin hızı, gerekse kendilerinde olan ilginin bölünmesi korkusu sebebiyle zaman zaman gerek mesleğim, gerek inceleme şeklim çok sert eleştrilere maruz kalmıştı. Nijeryadan geldiğini iddia ettikleri sahte takipçi gibi bir derdimiz olsa mesai saatimin haricinde ailemden, kendimden çaldığım vakit ile üretmeye çalıştığım bir sayfa kurmazdık. Gerçi bu süreçte benzer kitlelere hitap ettiğimizi düşündüğümüz ilk günler amacımızı, niyetimizi belirttiğimiz ”destek” mesajımızı ; reklamını yapmadım diye yorumlayan hesaplar Nİjerya’yı ve diğer instagram hilelerini bizden iyi bileceklerdir.

Bu sayfanın oluştuğu ilk gün ”mühendis sıfatı ile değil, baba kimliği ile inceliyoruz” lafı kötü niyetli kişilerce kendi politikalarına alet edilmeye çalışıldı.

Bugün geldiğimiz noktada görüyoruz ki ; ”sponsorluk” adı altında ilişkisi olduğu markaya tek etiket krizi hakkında söz etmekten kaçınan kişiler bizlere yöneltebiliyor sert eleştri ve hakaretlerini.

Ve yine bugün görüyoruz ki boş bir tavuk üretimhanesinin dezenfekte işlemi sırasında yaşanan iş kazasını fırsat bilip sizlere ”tavuklara kullanılan kimyasallardan insanlar zehirleniyor ” şeklinde anlıyor aynı hesap.

Bunlara sesimizi çıkarıp, sizlerin gerçekleri öğrenmesini istediğimiz vakit de sanıyoruz haksızlığın verdiği saldırı içgüdüsü ile hakaret ve tehditler ile yollarına ilerlemeyi amaçlıyorlar.

Bu hes

Tarafımıza ait oğlumun olduğu ekran görüntüsü ile birlikte yazan ”AHLAKSIZINOĞLU” hakareti için, ahlaksızlar,seviyesizleşenler, ahlaksız hesap sahibi, kelimelerini çekinmeden kullanan bu kişiler hakkında ilk mesai günü yasal işlemin başlatılacağını belirtmekten çekinmiyorum.

Tüm #mboailesi …. Sizleri Seviyoruz.

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

3 Yorum

  1. Her okuduğum bilgide dua ediyorum size böyle bir ortamda bizi tüm samimiyetinizle aydınlattığınız için..ne kadar teşekkür etsek az .. her zaman ve heryerde taş atanlar olacaktır lütfen üzülmeyin ve her zaman yanınızda olan annelere güvenin.. işiniz rast gitsin Allah yardımcınız olsun inşallh

  2. İnstegramdan gördüğüm en yararlı sayfa sizsiniz tabikide meyve veren ağaç yaslanır millet işine gelmediği şeyleri tabikide sizleri sucluyarak haklı olmqya calisicak kendi çocukları yetmiyor birde bizim cocuklarimizi zehirlemeye çalışıyorlar sizi tanıdığım için çok memnunum sayenizde 2 5 aylık oğlumun iyi olduğunu düşündüğüm için aldığım sampuqni yağını hemen değiştirdim ıslak mendilini değiştirdim siz olmasanız o petrol türevlerini kullanmaya devam edicektim bu çok üzücü ama siz üzülmeyin sevinin doğru yoldayım ve bu yüzden beni sevmiyolar deyin bu çok gurur verici bişi arkandayiz juniorlar için

Yorum Yaz