fbpx
Bebek Şampuanı

Bübchen Baby Şampuan | İnceleme

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bübchen Baby Şampuan birçok çeşidi olan, bizler tarafından daha önceki dönemlerde SENSITIVE BABY ürünü incelenen bir marka idi. Fakat ilerleyen dönemlerde farkettik ki markanın diğer şampuanları arasında oldukça belirgin farklar var.

Bu ürün için İçeriği değerlendirdiğimizde;

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

  • Phenoxyethanol kendini gösteriyor
  • Sodyum benzoat da formülde yerini almış bir bileşen. Son dönemlerdeki çalışmalar sodyum benzoatın doğal bileşenler ile de elde edilebileceğini gösterse de markadan bununla ilgili bir bilgi alamadık.

Önceki değerlendirmelerde bu ürün yıldızlarda yer alıyordu diyenler için şöyle açıklayalım; Listedeki ürün Bübchen marka fakat “hassas Baby” modeli idi fakat inceleme sonrası o modelin artık bulunmadığı ve bebek marketlerde diğer modellerin bulunduğu eleştirisi almıştık. Ve malesef bir modeli harici diğer modellerin bileşenleri de bu yönde. O sebeple eski listelerdeki ürünü de kaldırmanın, sizlerin hatalı ürünü seçme olasılığı için doğru olduğuna karar vermiştik.

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

Yorum Yaz