fbpx
Pişik Kremi

Baby & Me Pişik Kremi |İnceleme

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Instagram hesabımızda yaptığımız tüm incelemeleri web sitemize taşımaya devam ediyoruz. Hepimiz için bir hatırlatma niteliğinde olacak. Hem eski gönderilere tekrar gözatmış olacağız hem de yenilenen, yeni piyasaya sunulan ürünler dahil olacak incelemelere.

Bu kez hepimizin en bildiği bebek mağazalarında satışta olan çok kolay erişilebilir bir pişik kremi incelemesi ile sizlerleyiz.

DEVAM EDİYOR...
----- GOOGLE REKLAMI -----

DEVAMI

Ürün içeriğini değerlendirdiğimizde;

  • İlk sırada çinko oksit yer alıyor. Cilt üzerine onarıcı etkisi bilinen bu bileşenin bulunması güzel bir seçenek.
  • Bunu sıvı parafin ve petrolatum gibi iki petrol kökenli bileşen takip ediyor. Kremleşmeyi sağlayan bu iki bileşen ürünü bitkisel ve doğal çizginin dışına atıyor.
  • Koruyucu madde ve paraben içermez ibareleri ambalaj üzerinde yer alıyor.

Doğal çözümlerin çokluğu, ulaşılabilirliği artık tartışılmaz bir gerçek. O yüzden petrokimya türevi bileşenler içeren ürünler doğal olarak yıldızlar listesinde yer almayacak.

İsimdeki mühendis kelimesi bir unvandan başka bir şey değil aslında. Yapmış olduğum ve yapacağım incelemelerin hepsi mühendis unvanı ile değil babalık içgüdüsü ile yapılıyor. Yani ürün içerikleri önce bu süzgeçten geçiyor. İlk günden bu yana ‘’Bilgi Paylaştıkça Büyür’’ dedik tüm mühendisinoğlu ailesi olarak. Ve kısa sürede bilginin ne kadar büyüyebileceğine hep birlikte şahit olduk. İşte şimdi bilgiyi daha da büyütmek adına bu sayfadayız. Biz de sizler de…

Yorum Yaz